tel: 777 002 246
e-mail: studiofantasia@seznam.cz
Aktuálně na FB

Prodej KETODIET, PHYRIS, PREVIA
Studio Fantasia Studio Fantasia Studio Fantasia Studio Fantasia

Služby

Péče o ruce a nohy

Manikúra, nehtová modeláž a pedikúra se provádí profesionálními přípravky značky Young nails a Lomasi.

Kosmetické ošetření

PHYRIS - německá kosmetika pečující o pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Tato kosmetika je postavena na unikátní 3-fázové péči, která pojí čistění, aktivaci a vyživení pleti. Díky širokému spektru a efektivní péči se hodí nejen k profesionálnímu, ale i domácímu použití. Tři kroky k dokonalé pleti, které stojí nejen za vyzkoušení!

Součástí všech typů kosmetického ošetření je masaž. Délka a cena je vždy v závislosti na typu prováděného ošetření.

Kadeřnictví

Vytvoříme vám účes, aby odpovídal vašim představám. Nejnovější trendy střihů, barvení a účesů za použití přípravků a produktů profesionální značky PREVIA.

Vibrační plošina

Jedná se o nejnovější cvičební techniku kondičního cvičení a zdravého životního stylu pro všechny věkové kategorie. Cvičení je časově nenáročné a pomáhá k rychlému formování postavy, odbourávání podkožního tuku a snižování hmotnosti.

Slender Live – cvičící stoly

Sestava 6-ti stolů provádějící speciální izometrické cviky, při kterých dochází k posilování konkrétních svalových partií. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny včetně klientů se zdravotními obtížemi po úrazech, autonehodách, s nadváhou či obezitou.

Lymfoven

Přístroj určený pro tlakovou kompresi dolních končetin, vyhlazení celulitidy, zlepšení vzhledu, úpravě hmotnosti, zpevnění problematických partií a detoxikaci organizmu. Lymfodrenáž je speciální masáž, která obnovuje a zvyšuje oběh lymfy.

Body shaping – bandáže

Profesionální hloubkově zahřívací systém zaměřený na problémové partie. Jedná se o odtučňovací metodu využívající tepelné účinky, pomocí níž lze nejen snižovat tělesnou hmotnost, ale i redukovat objem problémových partií.

Infrasauna

Infrasauna pomáhá zbavit se únavy, přispívá k vylučování škodlivin z těla, posiluje imunitu, uvolňuje klouby a svaly. Výhodou infrasauny oproti sauně klasické je to, že ji mohou navštěvovat i lidé s postižením kardiovaskulárního systému.

Masáže

Masáže klasické, specializované nebo relaxační jsou nejstarší léčebnou metodou, která nám pomáhá udržovat naše zdraví, mysl a tělo uvolněnější.

Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři: